SHARP

Sharp marka fotokopi makinalarını tek bir noktadan satın alabilir,kiralayabilir teknik servis hizmetlerini, yedek parça ve sarf malzemelerini temin edebilirsiniz..

Sharp 1972 de ilk fotokopi makinesini ürettikten sonra doksanların sonlarında çok işlevli sistemleri (MFP) seri şekilde üretmeye başladı. Günümüzde dünya çapında Sharp yazıcı/fotokopi makinesi üretimi 13,5 milyon üniteyi aşmış durumdadır ve dünyanın en güçlü ve popüler dijital belge cihazları yine Sharp tarafından üretilmeye devam etmektedir.

Yüksek performanslı donanım ve gelişmiş toner teknolojisi Sharp'ın uzman olduğu Alanlardan yalnızca birkaçıdır. Size daha hızlı, daha verimli çalışma uygulamaları sağlamak ve işyerindeki herkesi daha üretken hale getirmek için güçlü çözümler geliştirmektedir. Halihazırdaki ürünlerimiz, yer tasarrufu sağlayan fotokopi makinelerinden son derece çok yönlü yüksek hızlı siyah-beyaz ve renkli çok işlevli sistemlere kadar uzanmaktadır. Ve Sharp toneri donanım ile aynı zamanda geliştirdiğinden ilk sayfadan sonuncusuna kadar mümkün olan en iyi kaliteyi elde edeceğinizin garantisini verir.

2015-06-29