HAKKIMIZDA

Sektörde Gebze’de ilk olmanın mutluluğunu yaşayan firmamız 1996 yılında Gebze ‘de hizmete başlamıştır. Hizmete başladığımız dünden bugüne kadar müşteri memnuniyetini, güveni ve istikrarı kendine ilke edinmiştir.

Hizmete girdiğimiz 1996 yılından itibaren Nashuatec fotokopi ve baskı makinelerinin bölge bayiliğini üstlenmiş ve üstlendiğimiz bu görevi başarıyla sonuçlandırmış bulunmaktayız. Başarıya dönüştürdüğümüz bu yolda Nashuatec Teknik servisimiz hali hazırda devam etmektedir… Firmamız 2003 yılında DÜNYA MARKASI SHARP FOTOKOPİ MAKİNALARININ Türkiye distirübütörü olan MİTASAN A.Ş den SHARP GEBZE bölge müdürlüğünü almıştır… Aldığımız bayilik sistemi ile bölgede birçok firmaya SHARP’ ın kalitesini, ekonomik oluşunu, teknolojisini ve sağlamlığını kanıtlamış ve her geçen gün genişleyen müşteri portföyümüze kalitemizden ödün vermeden kanıtlamaya devam etmektedir.

2009 yılında MURATA MACHİNERY LTD.nin Dünya pazarına sunduğu JAPON teknelojisi MURATEC fotokopi,yazıcı,tarayıcı ve faks cihazlarının İstanbul Anadolu yakası ve Kocaeli bölge müdürlüğü görevini üstlenmiştir.HÜRMAK BİLİŞİM hali hazırda bölgede birçok büyük firmanın yanı sıra orta ölçekli şirket grupları, okullar, kamu kuruluşları ile yıllardan beri güvene dayanan bir çalışma sergilemektedir.

Firmamızın organizasyon yapısı, ürettiğimiz hizmetler, kullanıma sunduğumuz ürünler ve insan kaynaklarımızın niteliği itibari ile kalite birinci dereceden önem taşımaktadır. Kalite ve eğitim çalışmalarına ayırdığımız zaman ve bu konudaki çalışmaların bize sürekli olarak artı değerler kattığına ve müşteri portföyümüzün her geçen gün biraz daha geliştiğinin memnuniyetle farkındayız.

MÜŞTERİ VE İŞ ORTAKLARININ SADAKATİ VE MEMNUNİYETİ anlayışı ile bugün beş yüzün üzerinde müşterimize hizmet vermekteyiz. Bu bizleri memnun ediyor. Müşterilerimiz arasında kuruluşumuzdan bu yana bizimle çalışan çok köklü firmalar bulunmaktadır.

Misyonumuz

HÜRMAK BİLİŞİM Sadece güncel teknolojiye sahip kaliteli, fonksiyonel, estetik ve güvenilir ürünleri müşterilerinin kullanımına sunmakla yetinmeyip bu ürünler nezdinde üretilen bakım, onarım, tedarik, lojistik ve danışmanlık hizmetlerinin de aynı şekilde çağdaş dünya normları seviyesinde sunulmasına büyük değer ve önem vermektedir.

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, hissedarlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Güvenilir, dürüst, müşteri odaklı, yasal ve etik çalışarak faaliyet alanımızda ürettiğimiz farklılıklarla en hızlı şekilde hizmet verip kalıcı olmak.

Şirketimizin faaliyetleri ve buna bağlı gelişen şirket kültürü tamamen MÜŞTERİ ODAKLI VİZYONA sahiptir. HÜRMAK BİLİŞİM en tepe noktasındaki kadrosundan en uç noktadaki personeline kadar tüm insan kaynaklarını müşteri odaklı vizyon ile eğitmekte ve çalıştırmaktadır… Kuruluşumuz ve kuruluşumuza bağlı organizasyonu oluşturan tüm faaliyetlere damgasını vuran ve çalışmalarımızı belirleyen üç temel prensip mevcuttur.

  1. KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
  2. KALİTE
  3. İSTİKRAR
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.